VELSEN – Maandagochtend stond voor Telstar de eerste training van het nieuwe seizoen op het programma. De eerste training onder de nieuwe trainer Mike Snoei en met behalve een aantal bekende gezichten, ook 8 spelers die op proef zijn bij de Witte Leeuwen.
"Wij gaan op zoek naar spelers die meer passen bij Telstar. Spelers die de mouwen willen opstropen ordinair gezegd", aldus trainer Mike Snoei die recentelijk het stokje heeft overgenomen van Andries Jonker. De komende weken zullen veel meer spelers op proef zijn bij Telstar.
Vandaag waren dat:
Telstar heeft voor de komende maand een intensief voorbereidingsprogramma af te werken alvorens op 8 augustus af te trappen tegen Jong Ajax, de tegenstander in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen.
Het programma van de voorbereiding ziet er als volgt uit:
Klik HIER voor het verslag mediapartner NH Nieuws van de eerste training van Telstar met interviews met o.a. Mike Snoei, Ronald Koeman jr. en Anass Najah.
Hieronder een foto-impressie van de eerste training van Telstar ()