Beverwijk - Er is de afgelopen tijd veel gezegd en geschreven over winkelketen Vroom & Dreesman. „Niet altijd gemakkelijk”, zegt bedrijfsleider van V&D Beverwijk Janet Tankink. „Maar de glimlach en energie zijn nooit weggeweest.” Het filiaal op de Breestraat is zelfs klaar om vanaf vandaag een feestelijk jubileum te vieren.
Op dinsdagavond stroopten de medewerkers letterlijk de mouwen op tijdens de voorbereidingen voor alweer het 50ste Prijzencircus van de V&D. Janet vertelt: „Dit is voor ons de belangrijkste en grootste klus van het jaar.” Het warenhuis op de Breestraat laat dit dan ook niet onopgemerkt aan zich voorbij gaan. „In Beverwijk maken we hier een groot feest van”, benadrukt ze. „ We hebben natuurlijk fantastische aanbiedingen, maar ook hele leuke activiteiten voor onze klanten georganiseerd”, aldus de energieke bedrijfsleider.
Op woensdagavond werd tijdens de VIP voorverkoop getoast met champagne en konden de eerste aanbiedingen direct al worden gescoord. Aanstaande zaterdag rond 13.00 uur wordt tijdens een modeshow de nieuwste collectie van V&D gepresenteerd. In de dagen erna volgen nog diverse activiteiten en een workshop op Goede Vrijdag tussen 16.00 en 18.00 uur voor de kids.
„Wij gaan voor een heel gezellig, leuk en succesvol Prijzencircus.” Janet voegt daar aan toe: „Natuurlijk hopen we dat iedereen uit Beverwijk en de IJmond dit feestje met ons wil meevieren!”