De Velsertunnel is komende week twee avonden en nachten in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Van maandag 6 november tot dinsdag 7 november en van dinsdag 7 november tot woensdag 8 november. Beide dagen vanaf 20.00 uur tot 05.00 uur.
Weggebruikers dienen rekening te houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot ongeveer 15 minuten. Verkeer wordt ter plaatse met behulp van gele borden omgeleid.
Omleidingen
Rijkswaterstaat beheert in totaal negentien tunnels in het Nederlandse snelwegennet. Ook de Velsertunnel valt daaronder. Om deze tunnels in goede conditie te houden vinden er regelmatig inspecties van het tunnelsysteem en onderhoudswerkzaamheden plaats. Gedurende deze nachten reinigen we bijvoorbeeld de tunnel, doen we aan bestrijding van ongedierte in de bedieningskasten en inspecteren en herstellen we de verlichting. De werkzaamheden geven tijdelijke verkeershinder, maar veiligheid staat altijd voorop: onze tunnels behoren tot de veiligste van Europa.
Advies aan weggebruikers
Werkzaamheden vinden ’s avonds en ’s nachts plaats, om de hinder voor weggebruikers zoveel mogelijk te beperken. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers de omleidingsborden te volgen en de reis voor te bereiden met behulp van www.rws.nl/werkzaamheden . Op die manier zijn weggebruikers het snelst op hun bestemming.