Zestig huishoudens weer gas in Velsen

17 jan 2015, 22:04 Algemeen

VELSEN -NOORD In Velsen-Noord hebben zaterdag de eerste zestig huizen weer gas. Dat meldt een woordvoerder van netbeheerder Liander. Sinds donderdag zitten duizend huishoudens zonder gas, nadat er een lek was ontstaan en er water de gasleiding inliep. Zondag gaat Liander verder met het aansluiten van gas.

Liander begon vrijdag met de schoonmaak van 6 kilometer gasleiding. Daarna gaat Liander alle huizen langs om te controleren of ook de aansluitleiding schoon is en die weer aansluiten. Dat is de leiding die vanuit de straat naar de meterkast loopt.

De mensen die zijn getroffen door een gasstoring is gevraagd terughoudend te zijn met het gebruik van elektrische apparaten. Liander vreest namelijkoverbelasting van het elektriciteitsnet.

Onderstaande foto's zijn op zaterdagmiddag gemaakt door Arjo Splinter vanaf de Meerweidenlaan in Velsen-Noord.

De werkzaamheden zullen ook vanavond nog verder gaan.

l1
l2
l3

251 TV publiceerde gisteren een item over de 'gas perikelen' in Velsen.

Bekijk deze video bovenaan het artikel.