Urban Nomads opent haar deuren in de Breestraat

29 mei 2023, 8:49 Nieuws

BEVERWIJK - In de Breestraat in Beverwijk hebben de zogenaamde " digital nomads" sinds kort de mogelijkheid om een werkplek te huren in het voormalige bankgebouw van ABN AMRO. Alle faciliteiten zijn aanwezig zoals snelle wifi (uiteraard!), koffie, prettige werkruimtes en parkeergelegenheid.

Het zijn er steeds meer: digital nomads. Mensen die hun werk helemaal locatieonafhankelijk uitvoeren en daarvoor maar één ding nodig hebben: een goede internetverbinding om met hun laptop overal in te kunnen loggen en hun werk te kunnen doen. Je komt ze al volop tegen in wegrestaurants, de McDonald’s, en ook op werkplekken die speciaal zijn ingericht voor deze ‘mobiele’ werkers.

Aanbieder van dit soort flexibele werkplekken is Urban Nomads. Ze hebben al gebouwen waarin de flexibele werkplekken aanbieden in Alkmaar en Purmerend, en nu dus ook in Beverwijk. Locatie: het voormalige gebouw van ABN AMRO in de Breestraat. Het gebouw heeft zo’n 1000 vierkante meter aan vloeroppervlakte, en inmiddels is de benedenetage al geheel klaar voor een ieder die voor een uurtje, een dag, een week of langer een plek zoekt om aan het werk te gaan.

IJmond Nieuws ging langs in de Breestraat en sprak daar met bedrijfsleiders Rick Agter en Eline van der Woude.

346665339 771333134574818 6871089095389969237 n