Telstar ruikt finaleplek, vrijdag móét het gebeuren in Velsen

20 mei , 23:10 Sport
477467360 966782528763255 2478758072303086629 n
Dennis Gouda
Trainers Anthony Correia en Ulrich Landvreugd vorig seizoen náást, nu tegenover elkaar

DEN BOSCH / VELSEN - In de eerste halve finale van de promotieplay-offs naar de Eredivisie heeft Telstar een degelijk resultaat geboekt op bezoek bij FC Den Bosch. In een tam duel in stadion De Vliert kwamen beide ploegen dinsdagavond niet tot scoren: 0-0.

Voor een goedgevuld huis probeerde de thuisploeg aanvankelijk het initiatief te nemen, maar echt gevaarlijk werd Den Bosch zelden. Aan de andere kant wist ook Telstar weinig kansen te creëren, al was Youssef El Kachati tweemaal dreigend in de eerste helft.

Na rust bleef het spelbeeld grotendeels hetzelfde. Byron Burgering kreeg een mogelijkheid voor de Bosschenaren, maar stuitte op doelman Ronald Koeman. Aan Telstar-zijde was met name Sheddy Barglan dicht bij een doelpunt, maar zijn inzet ging net naast.

Het tweeluik blijft daarmee volledig open. Vrijdag volgt de return in Velsen, waar Telstar hoopt het karwei in eigen huis af te maken en een plek in de finale van de play-offs te veroveren. Daarin wacht de winnaar van het duel tussen FC Dordrecht en Willem II.