MAXimaal genieten ook in centrum en langs boulevard badplaats Zandvoort

06 sep 2021, 10:22 Algemeen

Zondag de 5e september 2021 gaat de geschiedenis in als een topdag voor racesport-fans, voor strand- en terrasliefhebbers. Alles wasMAX…de winnaar van de race, het weer, de sfeer, de uitstekende logistieke organisatie en niet te vergeten koninginMaxima!

Tekst, foto's en film Charles Duijff

Trains come & go, pendelbussen brengen mensen naar Zandvoort, bezoekers kiezen voor de fiets of komen lopend en er wordt gebruik ingezet van gratis fietsen om een looptraject te overbruggen. Overal staan verkeersregelaars en in de wijde regio is gezorgd dat Zandvoort gedurende 3 dagen gevrijwaard blijft van een verkeersinfarct. Prachtige weersomstandigheden, een gezonde zeelucht en vooral plezier…heel veel plezier!Kijk en dat gunnen we de gehele cultuursector nu ook. Wanneer het bij grote evenementen logistiek net zo goed wordt aangepakt als nu in Zandvoort is gebeurd zou dit ook makkelijk moeten kunnen. Wat mij betreft een pluim voor de organisatie, de spoorwegen, de busondernemingen, de verkeersregelaars, de politie en iedereen die ik vergeet te noemen. Natuurlijk gaven de TV-beelden van opeengepakte mensen nabij de entree van het circuit de nodige verontwaardiging en discussie. Daarover zal het laatste nog niet zijn gezegd. Over ruim een week worden eventuele gevolgen voor de gezondheid mogelijk duidelijk. Ik hoop echter voor ons allemaal dat we structureel terug kunnen naar normaal en dat we dus op korte termijn ook weer kunnen genieten van top muziek- en theaterfestivals! Maar geniet nu even van afbeeldingen van zondag de 5e september genomen buiten het circuit van Zandvoort.De politie liet zich schaken voor de paardensprongTrots showde een voorbijganger aan de boulevard zijn toegangsbewijs voor het circuit (de barcode even omgeslagen)Het centrum van Zandvoort vroeg in de morgen van de 5e septemberKort interview met race-fans in de Haltestraat

vrolijk gezelschap

Snel verder kijken…Het station van Zandvoort De route naar het circuit Liefhebbers van Fish & More

station4
kunstencultuurbeverwijknldichter fransje boot 2b2e1e57417aac97fec1920431dc79dfca946e8b
station2
station1
nabij station
omroeper
parlevliet van der plas podium
viskraam

Hierna afbeeldingen in willekeurige volgorde. Geniet ervan

wandelaars r circuit
strandpaviljoen2
cdnnieuwsnlkunstencultuurbeverwijkn 6140fa22d8886ef3d36c2290327d9a574a60ed7c

Meerdere auto's van waaruit beelden van de race werden doorgezonden Politie te water

schotel auto
mg 0433 2
politiebus
politie te water
politie te paard2
freeerunning
nabij entree
motorpolitie
e scooter infographic 2
loopbrug
start scooter estafette
kijken over hek

Op TV waren nu en dan beelden van de race vanuit de lucht gezien. Ik neem aan dat deze helikopter daarvoor verantwoordelijk was ……en gaan deed hij ! Even speaken zonder kaartje…. TOT DE VOLGENDE RACE !!!!

tata steel chess2018 coll
haltestraat
go max
glimp opvangen
gazelle fietsen
parlevliet van der plas podium
genomineerden timboektoe abelia tim de rudder parlevliet van der plas
draaiorgel
clubcar
programma 20 november
boulevard5
collage 19 11
22876 wim banner
boulevard2
boulevard1
black cars
bino pizzeria
sint op dak
klaasmuseum met pieten
aankomst stoomboot
auto crack in
ambulance
3 dames koffie