'Een Nieuwe Tijd' van start in Grote Kerk (video)

29 mrt 2015, 14:16 Algemeen

Beverwijk - In de Grote Kerk sprak Cecilia van Weel zaterdagmiddag lovende woorden over Bert Kisjes. „Je hoopt op een betere wereld, je gelooft in een mooiere wereld en je maakt ook een betere wereld”, aldus de wethouder tijdens de lancering van de biografie 'Een Nieuwe Tijd’.

De entourage en de sprekers in de Grote Kerk. Een journalist die in zijn leven dook, niet meer losliet, en zijn gedachtengoed en ideeën optekende. Aan alles blijkt dat we te maken hebben met een bijzondere man. Kisjes, steevast gehuld in een bruin rib jasje, was zichtbaar trots op de bundeling die Jacky de Vries voor hém en 'het grote publiek’ heeft geschreven.

Bekijk de sfeerimpressie van Henk Tijbosch. Hij maakte zaterdag niet alleen de beelden, maar verzorgde ook de vormgeving van het boek.