
HEEMSKERK – De Heemskerkse brandweer heeft vrijdagmiddag een kind bevrijd uit een wel heel benarde positie. De jongen was tijdens het spelen met zijn been bekneld komen te zitten tussen de spijlen van een voetbaldoeltje en kon niet meer loskomen.
Dat gebeurde op een speelveld tussen de Johannes Poststraat en de Maerten van Heemskerckstraat. De gealarmeerde brandweer ontfermde zich over de jongen. Nadat hij gerustgesteld was, werd zijn been afgeschermd. Vervolgens hebben brandweermensen met behulp van een grote spreider de spijlen van het doel voorzichtig uit elkaar gedrukt. Daardoor kwam het been van de jongen los.
Nadat de jongen van de schrik bekomen was, bleek dat hij gelukkig geen noemenswaardig letsel aan zijn avontuur heeft overgehouden. De reddingsactie trok veel bekijks.





